Moje horní Menu:Chceš spřátelit? Tady                 Kopíruj jen S NÍ!!!!!!(DOLE)  
KOPÍRUJ JEN S NÍ!!!!Nej virtuální stáj na světě! Tu!!!!!
Moje virtuální stáj Bobina!!!  Zde!!!
Písnička tohoto blogísku!!!!!  Tadýýýýýsek!!!

 Fotečka:

Březen 2011

Nemůžu tomu uvěřit! Jooooo!!

31. března 2011 v 17:04 | ♥Quinky♥
Tak jo! Ciao!

Character Quinky (gof) a skajp na SHl se zase rozjíždí!!!! Tkže už na shl budu :D A můj počítač spravili na IT oddeleni v máminý práci :D tak to by jsme měli teď du obíhat pp!


Čus, ...

19. března 2011 v 19:50 | ♥Quinky♥ |  Ostatní
4auky,

sry že jsem tenhle týden neobíhala ale máme jarňáky a byli jsme v Itálii na lyžování, nuda!! A o víkendu (26.3-27.3)
asi pojedu do Budičovic a skusim vyfotit fotky až pujdu ke stáji phonovat* mámě. Jo a ŠPATNÁ ZPRÁVA (SAMOZŘEJMĚ NECI!!!) nefunguje mi SHL ja si to zkusila teď znova install ale nešlo to D: Takže teď jsem dostupná jen na FH D: tak pp
* telefonovat

Básnička (mé mistrovské dílo :D)

11. března 2011 v 16:57 | ♥Quinky♥ |  Básně
Tak jo jsem šťastná že sem konečně dočetla ten komix o lvim králi na Ketinim blogu ( www.myomfg.blog.cz ). A tak jsem nahoře přejmejšlela co si vezmu za filmy do Itálie (jedeme tam na celý jarňáky D:) a vzala sem si papír a začala jsem psát básničku. Tu je:

LVÍ ♥Quinky♥
KRÁL
Azra a Vitani,
u řeky se prohání.
Simba si povídá s Nalou,
dceru Kiaru mají malou.
uru a Ahadi jsou v nebíčku,
babičko! Ulov mi zebřičku!
Scar, temný lev, straší lvíčata,
bojí se ho i ostatní zvířata.
Nala si užívá Sarafininu péči,
Simba si rány na těle léčí.
Je noc,
všichni šly spát,
jen hyeny a netopýři
si začli na něco hrát.
Líbí????? poslední . jsem napsala asi před 10 minutama

♥Quinyk♥ ♥Quinky♥

Funguje vám SHL???

9. března 2011 v 8:17 | ♥Quinky♥ |  Důležité
ahojky,

Jak je??? Jen se chci zeptat jestli vám funguje SHL páč nwm jestli je to chyba mýho compu nbo Adminu SHL.
Ja kliknu na Second hand Lands a ukáže se mi tam (Něco) Error. A navíc jediná hra co mi FUNGOVALA na mim compu je SHL a pak tam mam jen FH a tam mi nejde grafika (např. udělám si zelenýho vlka a on je černej, i ostatní!!!)

HMMMMMMM... Tak pp ♥Quinky♥

SLZY VLKA 2 KAPITOLA NA MÝTINĚ/SMEČKA

8. března 2011 v 17:30 | ♥Quinky♥ |  Příběhy
V lese se najednou ozvalo hlasité zavytí. K Pomovi se najednou dostala smečka vlků. vedl je jeden vlk, stejný jako Omega ale ne tak starý a ojizvený. Ten na Pompa zavrčel aby mu naznačil že alfa je tady on. Pak po Pompovi skočil a popadnul ho za krk. V tom se jedna bíla vlčice ozvala " backarde??? nemyslíš že by mohl přicházet v míru???" " No... nojo" řekl otráveně backard. v tom z lesa vystoupila kallie a šíleně se lekla " Jo a mám ještě kamarádku." dodal Pompo. " tahle smečka přeroste!!!" zastěžoval si backard. A ze smečky vystoupily bílá a dvě šedé vlčice. Všichni se podívaly co nesou. byly to zajíci ale taky mňamka. všichni si pochutnávaly a povídaly. kallie a pompo vyprávěli o svém životě v new Yorské ZOO.

KONEC

Líbí??

SLZY VLKA 1. KAPITOLA NOVÝ DOMOV

8. března 2011 v 17:14 | ♥Quinky♥ |  Příběhy
"Paaaa New Yorku" zaradoval se Pompo. "Jedem na Aljašku!!!!!" zasmála se Kallie (štěstím). najednou něco bouchlo a náklaďák se převrátil, spustilo se nouzové otvírání a pompo s Kallie se rozběhli ven. "Serengeti???" lekl se Pompo. "ne ty hlupáčku!!!!! To je plakát!!!§ Jsme v... já nevím..." Zoufale zamumlala Kallie. "Fůůůů!!! Koukej na tu mýtinu ta je ale hezká!! A vypadá jako slušný domov..." najednou se Pompo zarazil, ani nevěděl proč ale něco ho tlačilo k zemi. Vtom odněkud přiběhla černá lvčice s velkýmy ránami na tělě a držela v hubě zajíce. Pompo si okamžitě všiml rány kterou poznal okamžitě. " Omega!!! kallie zdrhej!!!!" rozkřikl se Pompo. potom si omega všimla že je to její úhlavní nepřítel! Ikdyž se ho bála. Protože vychrtlá vlčice si nemůže dovolit na "dospělého" vlka. Dokonce dva takové vlky. A proto kolem nich Omega rychle proběhla jako by ji vystrašil duch.
Pak Pompo s kallie došli na mýtinu. kallie šla na obhlídku malého lesíčka kolem mýtiny a pompo zůstal na mýtině.


KONEC

Líbí????

ÚVOD SLZY VLKA

2. března 2011 v 18:53 | ♥Quinky♥ |  Příběhy
Tk jj po dlouhy době zas něco!!! A nazdarek!!! Ve družině se vždy nudim a... tak jsem začla psát příběh o vlcích. Jmenuje se to slzy vlka.
Vlk Pompo se svojí kamarádkou Kallie jeli z NewYorku na Aljašku. Náklaďák se převrátí a začne hořet... a oni uvidí pěknou mýtinu, sice nevědí kde jsou ale ta mýtia se zdá jako slušný domov a pak...

Zpátky do minulosti o 5 let...
Omega dopadla na zem a vyjekla: "To ti nikdy nezapomenu Karrino!!!!!" pak se zvedla a kousla karrinu do krku. Karrina se zřítila na zem a omega ji zakousla. Večer našla v laboratoři své paní kterou Karrina napadla lektvar. Přišla k malému bílému klubíčku a vylila ho na něj. Omega říkala že je to prokletí. Prý když Pompovi ukápne pár slz tak zemře. A tak se z omegi stala zlá samotářská černá vlčice.

Děkuju že si navštívil/a můj blog!   ♥Quinky♥